Anna Wolf jak niewielu autorów potrafi zahipnotyzować czytelnika. Na tyle, że ten nie może oderwać się od książki, ponieważ koniecznie musi poznać finał powieści. I tak jest praktycznie z każdą książką, jaką ta autorka wypuści na rynek. Na pewno jest tak z serią mafijną pt.”Gangsterzy”. Trzy tomy cieszą się ogromną popularnością, a teraz autorka serwuje kolejną opowieść pt.”Pokusa Gangstera. Gangsterzy. Tom 4“. Całość łączy w sobie wątki kryminalne, ale nie zabraknie tutaj też wątków miłosnych. Jest coś dla kobiet, ale także dla mężczyzn, dlatego po te książki powinny sięgnąć wszystkie osoby, które oczekują od książek potężnej dawki ogromnych emocji.

“Ryzyko Gangstera. Gangsterzy. Tom 3”

Sergiej Szewczenko doskonale wie, że budzi postrach wśród swoich przeciwników, ale w sumie o to mu chodziło. O szacunek i o podziw. Nie chciał, aby to inni nim rządzili, dlatego musiał pokazać innym, że nie mają do czynienia z byle kim. Teraz Siergiej stoi na czele mafii, a ludzie zawsze mu się podporządkowują. Nigdy nie okazuje chwili słabości, ponieważ wie, że inni bacznie patrzą mu na ręce. Co Szewczenko zrobi na widok Avy – demona z przeszłości, który do niego powraca? Mafioso był świecie przekonany, że już nigdy nie spotka jej na swojej drodze, a tu nagle odnajduje ją pod gruzami zawalonego budynku. Ona również nie może uwierzyć, że to Siergiej. Tylko, że minęło już trochę czasu od ich ostatniego spotkania. Siergiej nie jest tym kim był, a i Ava nieco się zmieniła. Czy ta dwójka poczuje do siebie na nowo coś więcej?

“Pokusa Gangstera. Gangsterzy. Tom 4”

Oto czas zemsty. Oto czas na to, aby pokazać kto tu rządzi. Skoro powstał taki plan, to trzeba było wziąć się za jego realizację. Bracia Tarasow, Szewczenko, Sullivan i ego prawa ręka – Ian McInnes. Ten ostatni to nowa postać, człowiek z Irlandii, który od zawsze chciał być w mafii. Długo pracował na swoją pozycję, ale w końcu udało mu się dojść wysoko – z czego jest bardzo dumny. Melissa Martinez – kuzynka Avy – z kolei nigdy nie chciała mieć z tym światem nic wspólnego. Pomimo tego, że jej ojciec był szefem mafii, ona chciała normalnego życia i trzymała się od tego z daleka. Los sprawia, że dziewczyna trafia pod “opiekę” Iana. Dziewczyna już od samego początku okazuje mu ogromną niechęć. Tylko, że w chwili próby, Melissa będzie mogła liczyć tylko na swojego ochroniarza. Jego pomoc będzie jej na rękę, ponieważ tylko dzięki temu będzie miała szansę na życie. Tylko czy Ian będzie chciał się dla niej poświęcić?